Ski Safari2

Ücretsiz aksiyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 65.87 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Yodo1 Ltd

Ski Safari2 indir. Yardımcı Programlar ve Araçlar kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

En fantastik, eğlenceli, aile dostu kayak oyunu sizlerle Onu keşfetmek her zamankinden daha zevkli olacak.
Sven'in kızkardeşi Evana olarak oynayın, snowboard'larda ve kayaklarda harika yeni oyunlar yapın ve çılgın yeni hayvanlara binin! 

Doğadan kaçmak ve dağdan aşağı doğru koşarken dost canlısı hayvanlar ile takım kurmak ister misiniz?

- Cesur Sven ya da onun güzel kız kardeşi Evana olarak oynayacak mısın? Kayak mı, snowboard mu kullanıyorsun? Bir kar arabası, bir motosiklet veya biraz daha çılgınca bir şey mi süreceksiniz?

- Hileler yapın ve dağa vurun! 360 spin, amuda, snowboard burun kapmalarını ve cüretkâr pozlarını çekin - her hayvanın kendine has şık hareketleri var!

- Dükkanda yeni dişli, çılgın kostümler ve güçlü araçlar satın almak için paraları toplayın! Her zaman istediğin altın kızağı düşündüğün zaman değil mi?

- Destansı anların fotoğraflarını çek ve onları dünyayla paylaş! Muhteşem bir fotoğraf fırsatı yaratın ve kamerayı mükemmel atış için çevirin - hepsi muhteşem 3D!

Bu oyun size yeni maceralar sunarak, farklı bir oyun oynamanızı sağlayacak. Hem eğlenecek hem aksiyonu yaşayacak hem de stratejik davranmanız gerektiğinin farkına varacaksınız.

Ski Safari2 indir